Futboll

Zyrtare, Wesley Sneijder në Katar te Al Gharafa

Mbyllet të paktën për momentin karriera e Wesley Sniejder në Europë. Mesfushori holandez, pas eksperiencës aspak për t’u mbajtur mend te Nice në Francë gjatë pjesës së parë të sezonit është transferuar në kampionatin e Katarit, ku do të luajë me Al Gharafa. Sneider, protagonist me Interin me fitin e “tripletës” se famshme ka nënshkruar një kontratë 18-mujore, pra do të jetë pjesë e kësaj skuadre për një sezon e gjysmë.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.