Futboll

Zinchenko dëshiron vetëm Napolin

Oleksandr Zinchenko e ka të qartë idenë për të ardhmen e tij. Sipas mediave angleze 20-vjeçari i Manchester City dëshiron me çdo kusht transferimin në Serinë A te skuadra e Napolit. Pavarësisht se lojtari gëzon vlerësimin e trajnerit Guardiola, vendimi i tij është largimi nga Citizens pasi kërkon të aktivizohet më shumë. Dejtuesit e klubit anglez kanë vendosur ta huazojnë futbollistin dhe shumë skuadra të Premier League kanë shfaqur interes për shërbimet e tij, por ai i ka rezufuar të gjitha pasi kërkon t’i bashkohet skuadrës së drejtuar nga Sarri.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.