Futboll

Zidane trajneri më i mirë në Francë për 2017-ën

Zinedine Zidane shpallet nga revista e famshme France Football si trajneri më i mirë i 2017-ës në Francë. Tekniku i Realit të Madridit i cili arriti të fitonte plot 5 trofe me Los Blancos gjatë 2017-ës, e fiton për të dytin vit rradhazi këtë çmim prestigjoz. Zidane mposhti konkurencën e trajnerit të kombëtares francez Didier Deschamps dhe atë të teknikut të Lyonit, Bruno Genesio.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.