Kategoria Superiore

Zguro largohet nga Luftëtari, Kamza ka gati ofertën

Mbrojtësi anësor Vangjo Zguro, ka njoftuar zyrtarisht largimin nga skuadra e Luftëtarit. Pogradecari e ka bërë këtë nëpërmjet një njoftimi në faqen e tij në Facebook, ku falënderon drejtuesit e klubit gjirokastrit dhe i uron suksese Luftëtarit.

Gjithsesi, duket se Zguro nuk do të mbetet gjatë pa ekip, pasi menjëherë në gjurmët e tij është vendosur Kamza, që synon ta vërë në dispozicion të trajnerit Ramazan Ndreu. Klubi surprizë e Superiores është në kërkim të një mbrojtësi anësor, pasi ndërpreu kontratën me Nezirin dhe Zguro është profile ideal për këtë pozicion.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.