Merkato

Valverde s’e ka në plan, Barcelona nxjerr në shitje Deulofeun

Gerard Deulofeu nuk bënë pjesë në planet e Barcelonës. Lajmin e konfirmon drejtuesi Guillerme Amor, i cili la të hapur mundësinë e largimit të lojtarit që në merkaton e Janarit. 50-vjeçari deklaroi se do të shohë nëse në ditët në vijim do të ketë të reja rreth së ardhmes së 23-vjeçarit. Me blerjen e Philippe Coutinhos nga Liverpooli hapësirat për Deulofeun ngushtohen në maksimum, ndaj largimi i tij shihet si zgjidhja më e mirë për të dyja palët. Lajm i mirë ky për Napolin dhe Interin që interesohen për shërbimet e spanjollit.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.