La Liga

Valverde mban Andre Gomes te Barcelona

Edhe pse përflitet shumë për një largim të mundshëm të Andre Gomes nga Barcelona, gjatë kësaj merkatoje, duket se lojtari është i destinuar të vazhdojë të qëndrojë në “Camp Nou”. Trajneri Ernesto Valverde e konsideron pjesë të projektit të tij, pavarësisht se portugezi nuk luan rregullisht. 53-vjeçari mendon të bllokojë transferimin e Gomes në skuadër tjetër dhe për këtë i ka kërkuar drejtuesve të mos ta shesin 24-vjeçarin.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.