Gossip

Valentina Vignali “nxeh” Instagramin me fotot në dush

Valentina Vignali dhuron spektakël për fansat e saj në rrjetet sociale. Basketbollistja seksi italiane ka postuar një set të ri fotografish, ku shfaqet në versionin më “hot”. 26-vjeçarja, pavaërisht pasionit për sportin, i është përkushtuar modelingut që nga viti 2005. Valentina në fund të vitit të kaluar u nda nga i dashuri i saj, basketbollisti Stefano Laudoni, për t’u hedhur në krahët e Scott Ulaneo, i cili është 6 vite më i vogël se ajo.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.