La Liga

Valencia “thyen” La Corunan dhe blindon vendin e 3-të

Fitore shumë e rëndësishme për Valencian që kaloi 2-1 në transfertën e Riazor, Deportivo La Corunan, duke hedhur një hap të madh drejt kualifikimit në Champions League për sezonin e ardhshëm. Los Che zhbllokuan shifrat në minutën e 37-të me portugezin Goncalo Guedes ndërkohë në fraksionin e dytë sulmuesi i kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno e çoi rezultatin në 0-2. Në minutat e fundit  La Coruna rihapi takimin me golin e Andone por vetëm kaq sepse Valencia arriti të menaxhonte rezultatin duke marrë një fitore që e ngjiti në kuotën e 40 pikëve, 8 më shumë se Reali i Madridit.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.