Kategoria Superiore

Teuta zbulon listën: Ja cilët udhëtojnë drejt Turqisë

Kë të mërkurë ekipi i Teutës i drejtuar nga Stavri Nica, do të niset drejt Turqisë për fazën përgatitore. Klubi durrsak ka publikuar listën e futbollistëve që janë në plan për pjesën e mbetur të sezonit, ndërkohë që gjatë qëndrimin në tokën turke pritet të ketë prurje të reja. Amir Bilali dhe Burhan Mustafov do t’i bashkohen ekipit në Turqi.

Ja cilët lojtarë janë përfshirë në listë për këtë fazë:

Portierë: E.Kastrati, Sh. Moçka

Mbrojtës: S. Shkalla, F. Beqaj, A. Hrkac, D. Shehi, G. Lika, E. Hakaj, A. Sykaj, B.Gjorgjievski, A. Krasniqi.

Mesfushorë: A. Cyrbja, A. Hila, D. Bilali, L. Vila, Xh. Lajthia, T. Cmajcanin, A. Dedic, R. Karim.

Sulmues: A. Latif, C.Tidiane.

Stafi: Zv President, Kreshnik Braho,

Drejtor: Eduard Salliari

Tranjer: Stavri Nica

Zv Tranjer: Ilir Biturku.

Tranjer i portierëve: Xhevahir Kapllani.

Fizioterapistë: Mirban Gorenca, Gledi Rexha.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.