Serie A

Skriniar qetëson tifozët e Interit: As që e mendoj largimin

Milan Skriniar, mbrojtësi që në këtë sezon ka shpërthyer me fanellën e Interit duke u shndërruar në shtyllën e prapavijës së skuadrës që drejtohet nga Luciano Spalletti në një intervistë ka qetësuar të gjithë tifozët zikaltër përsa i përket të ardhmes së tij. Me formën e shkëlqyer që ka treguar te Interi, për shtatlartin sllovak kanë nisur të interesohen shumë skuadra të mëdha përfshirë këtu edhe Barcelonën, por Skriniar është i lumtur te Interi: “ Jam i kënaqur që aktualisht mbaj veshur fanellën zikaltër dhe dua të luaj sa më gjatë të jetë e mundur me Interin, largimin as që e mendoj” deklaroi mbrojtësi.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.