Miqesore

Shkurtaj debuton me gol, Luftëtari humb miqësoren e parë (Video)

Luftëtari është mposhtur me rezultatin 2-1 në miqësoren e parë të luajtur në Turqi, ndaj skuadrës së Trabzonsporit.

Gjirokastritët kanë pësuar nga një gol në çdo pjesë, ndërsa sulmuesi Vasil Shkurtaj ka barazuar përkohësisht rezultatin në fillim të pjesës së dytë.

Ky është një debutim perfekt për sulmuesin, që iu bashkua Luftëtarit vetëm në muajin janar dhe shënoi që në takimin e parë.

Luftëtari është duke kryer fazën përgatitore të dimrit në Antalia të Turqisë, ku do të luajë edhe takime të tjera miqësore.

Formacioni i Luftëtarit: Ruçi, Rapa, Zeqaj, Beqiri, Rapo, Ramadani, Aleksi, Rroca, Abazaj, Bregu dhe Lamcja .

U aktivizuan edhe: Cekrezi, Janku, Shkurtaj, Aurelio, Minga dhe Toledo .

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.