Eredivisie

Rikthimi i madh, Feyenoord ripërqafon Robin Van Persie-n

Feyenoordi bën goditjen më të rëndësishme në merkato duke i dhuruar tifozëve një ish benjamin të tyre. Bëhet fjalë për Robin Van Persie i cili rikthehet pas 14 vjetësh në Rotterdam aty ku u formua edhe si lojtar profesionist. 34-vjeçari mbyll kështu aventurën pothuajse 3-vjeçare në Turqi me Fenerbahçen dhe rikthehet për të ndihmuar Feyenoord në garën për titull ku mësohet se ka marrë edhe bekimin e trajnerin Van Bronkhorst.

 

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.