Bundesliga

Ribery: Kam ende edhe 5 muaj kontratë, të ardhmes nuk i dihet

Franck Ribery në një intervistë për mediat gjermane ka folur për të ardhmen e tij. Kontrata e francezit me Bayern Munich skadon në verën e këtij viti dhe e ardhmja e Ribery mbetet në pikëpyetje. “Jam një profesionist dhe jam gjithmonë i përqëndruar. Kam ende edhe 5 muaj kontratë por kam edhe shumë mundësi të tjera. Jam i lumtur që jam kthyer nga dëmtimi, po luaj mirë dhe kjo është shumë e rëndësishme për mua dhe për skuadrën”, deklaroi Franck Ribery.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.