Merkato

Reali mendon për të ardhmen, objektivat janë Hazard, Courtois dhe Kane

Dy futbollistët e Chelsea-t, Eden Hazard dhe Thibaut Courtois, sipas mediave angleze, janë prioritetet e Real Madridit në merkaton e verës. Kontrata aktuale e sumuesit belg përfundon në vitin 2020, ndërsa portieri ka edhe një vit tjetër marrëveshje me Blutë e Londrës, dhe dëshiron të vendosë për të ardhmen e tij para fundit të këtij sezoni. Nga ana tjetër Los Blancos duan të presin për Harry Kane të Tottenham, që pëlqehet shumë nga drejtuesit madrilen. Klubi londinez e konsideron të pashitshëm sulmuesin e “Tre Luanëve”, por me ofertën e duhur ekonomike, gjithçka mund të ndodhë.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.