Futboll

PSG rikthehet në gjurmët e Patrick Schick

Patrick Schick përfundon nën orbitën e Paris Saint Germain. Drejtuesit francez, rikthehen fuqishëm në garën për kartonin e sulmuesit, i cili ndiqet edhe nga skuadra e Interit. Sipas mediave franceze, klubi i drejtuar nga trajneri Unai Emery ka nisur bisedimet me drejtuesit italian dhe janë gati t’i prezantojnë atyre një ofertë zyrate për futbollistin. Për momentin presidenti i Sampdorias, Massimo Ferrero dëshiron ta mbajë edhe një vit lojtarin, për të vlerësuar më pas ofertat që do të vijnë në drejtim të tij.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.