Kupa e Frances

PSG fiton 1-6 me Rennes, Neymar gol për manual (video)

Rezultat tenistik i PSG ndaj Rennes në fazën e 1/32-ave të Kupës së Francës. Skuadra e Unay Emery fitoi 1-6 në “Stade de Rennes”, ku shkëlqyen Neymar, Mbappe dhe Di Maria me nga një dygolësh. Një kualifikim i pritshëm për parizienët, por vlen të veçohet në këtë sfidë goli i katërt i PSG-së, që vjen pas një kundërsulmi për manual që nis që nga porta e përbyllet me finalizimin e “yllit” brazilian.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.