Kategoria Superiore

Përgatitjet në Antalia, Flamurtari forcon muskujt në palestër (foto)

Skuadra e Flamurtarit vijion me intensitet përgatitjet në Antalia, ku po zhvillon fazën përgatitore. Stafi teknik e ka rritur dozën e ngakesës, teksa paraditen e kësaj të marteje ka preferuar ushtrimet në palestër. Sa i përket merkatos, lëvizja e radhës është në dalje, pasi drejtuesit kanë vendosur të huazojnë për muajt e ardhshëm te Luftëtari Alesio Hysenin, duke parë mundësitë e pakta që do të kishte te skuadra vlonjate.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.