La Liga

Perez i fiksuar pas Loew, gjermani drejt stolit të Realit

Florentino Perez i fiksuar pas Joachim Loew. Trajneri i përfaqësues gjermane vazhdon të mbetet dëshira kryesore e presidentit të Realit të Madridit për t’i besuar stolin e Los Blancos. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle drejtuesit e Realit kanë nisur bisedimet me gjermanin dhe gjasat janë që Loew të marrë drejtimin e klubit merengues pas Botërorit, Rusi 2018-të, periudhë që pritet t’i vijë fundi edhe aventurës së Zinedine Zidane në krye të Los Blancos. Duke parë ecurinë e dobët të Realit të Madridit në këtë sezon, trajneri francez pritet të shkarkohet në mënyrë që një tjetër teknik i cili është shpallur kampion Bote me Gjermaninë të ulet në stolin e Los Blancos.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.