Futboll

Për kalimin e Memushajt te Bari pritet ok i Beneventos

Mes Ledian Memushajt dhe Barit marrëveshja është arritur prej disa por që mesfushori i kombëtares shqiptare të transferohet në Puglia në këtë sesion merkatoje duhet që Benevento të japë ok. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb, gjithçka është në duar të drejtuesve të Beneventos të cilët ende nuk kanë vendosur nëse do të privohen apo jo nga Memushaj në merkaton e dimrit. Ditët në vazhdim do të jenë vendimtare për të ardhmen e 31-vjeçarit nga Vlora.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.