Serie A

Paqe mes Romës dhe Nainggolan, belgu titullar me Interin

Mes Nainggolan dhe Romës duket se është rivendosur paqja dhe mesfushori belg do të rikthehet menjëherë si titullar. Lajmin e bën të ditur trajneri Di Francesco, që thotë se numri 4 do të jetë si zakonisht titullar në sfidën ndaj Interit, ndërsa mohon të ketë një çështje Nainggolan te verdhekuqtë.

Mesfushori belg u la jashtë për sfidën me Atalantën, për shkak të një videoje ku u shfaqej duke festuar me duhan e alkool dhe që u kritikua shumë edhe nga drejtuesit e klubit.

Gjithsesi, Nainggolan i është rikthyer stërvitjes bashkë me skuadrën dhe po punojnë për të përgatitur transfertën me Interin, fundjavën e ardhshme, sfidë ku belgu po projektohet si titullar.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.