Serie A

Mirabelli s’ka dyshime: Andre Silva nuk largohet nga Milani

Massimiliano Mirabelli “blindon” Andre Silva. Drejtori Sportiv i Milanit, në një intervistë të fundit tregohet i qartë përsa i përket të ardhmes së portugezit. Drejtuesi kuqezi e pranon se sulmuesi po kalon një moment të vështirë, por gjithashtu thekson se Silva është lojtar mjaft i rëndësishëm për klubin. Mirabelli mendon se 22-vjeçari është lojtar me potencial dhe i talentuar dhe për këtë do të vazhdojë të qëndrojë në “San Siro” dhe se Milani nuk dëshiron të privohet nga shërbimet e tij.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.