Gossip

Malena Costa ‘eklipson’ mesfushorin spanjoll (Foto)

Me kampionatin kinez që ka përfunduar dhe në pritje të nisjes së sezonit të ri, Mario Suarez ka zgjedhur plazhet e Miamit për të kaluar këto ditë të ftohta dimri.

Ish mesfushori i Atletico Madridit, që aktualisht luan për skuadrën Guizhou në Kinë, është fotografuar duke pushuar, bashkë me të dashurën e tij, Malena Kosta.

Kjo e fundit ka tërhequr vëmendjen me format e fizikut të saj dhe bikini e kuqe që kishte vendosur të veshë.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.