Merkato

Liverpooli kërkon afrimin e Naby Keita nga Leipzigu që në janar

Liverpool kërkon të përshpejtojë ardhjen e Naby Keita, për të cilin ka gjetur akordin me Leipzigun verën e kaluar, për 50 milionë Euro. Marrëveshja parashikon transferimin e lojtarit në “Anfield Road” në sezonin 2018-2019, por “The Reds”, të cilët kanë arkëtuar 160 milionë euro nga shitja e Coutinhos, mund të paguajnë pak më shumë për të pasur menjëherë në dispozicion shërbimet e mesfushorit.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.