Gossip

Kreu vizitat te Reali? Jo! Icardi dhe Wanda janë në Maldive (Foto)

Ndërkohë që mediet ziejnë për të ardhmen e tij, Mauro Icardi vijon të pushojë o qetë në ishujt Maldive.

Sulmuesi argjentinas i Interit ka shfrytëzuar ndërprerjen 1-javore të Serisë A, për t’u ‘arratisur’ së bashku me Wanda Nara-n në plazhet e ngrohta dhe për të harruar periudhën e ‘ftohtë’ të dhjetorit te zikaltrit.

Gjatë ditës së djeshme, mediet angleze dhe spanjolle raportuan se kapiteni zikaltër ka kryer vizitat mjekësore me Realin e Madridit, por më vonë këto zëra u mohuan nga përfaqësues të futbollistit, të cilët theksuan se klubi dhe Icardi po negociojnë zgjatjen e kontratës.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.