Kategoria Superiore

Krasniqi konfirmon largimin nga Partizani, ironizon me Starovën dhe Olsi Ramën

Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se aventurës së Gëzim Krasniqit, Renato Malotës dhe Emiliano Vilës te Partizani i ka ardhur fundi. I pari që ka konfirmuar zyrtarisht largimin nga të kuqtë e kryeqytetit është mbrojtësi 28-vjeçar Gëzim Krasinqi i cili me një postim në profilin e tij në Instagram ka shfyrë edhe ndaj drejtuesve të Partizanit duke përdorur tonet ironike ndaj trajnerit Sulejman Starova dhe drejtorit Olsi Rama.  Ish lojtari i Besës së Kavajës e ka mbajtur veshur fanellën e Partizanit për 4 vite edhe në mes ka patur një eksperiencë të shkurtër te Flamurtari. Krasniqi nuk e ka përtypur aspak trajtimin që i kanë bërë drejtuesit e 15-herë kampionëve. Gëzim Krasniqi ka zhvilluar në total 98 ndeshje me Partizanin në Kategorinë Superiore duke realizuar dhe 4 gola. 28-vjeçari i cili ka një eksperiencë të madhe në Superiore tashmë është një lojtar i lirë dhe mund të jetë një opsion i mirë në merkato për shuma skuadra të kampionatit shqiptar.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.