Merkato

Kasami nuk do rikthehet në Seria A, Sioni e shtrëngon fort

Edhe pse gjatë ditëve të fundit ishte folur shumë për një rikthim të Pajtim Kasamit në Serinë A, Sioni ka vendosur të mbajë në ekip mesfushorin me origjinë shqitpare i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e Palermos dhe Lazios në kampionatin italian. Bologna dhe Spal kishin treguar shumë interes për lojtarin por nga Zvicra kanë bërë me dije se nuk ka asnjë shans që Kasami të largohet nga Sioni në këtë merkato.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.