Futboll

Jesus Navas firmos një kontratë 4-vjecare me Sevillian

Jesus Navas zyrtarisht  është një futbollist i Sevillias. Mesfushori me tipare sulmuese ka firmosur një kontratë 4-vjecare me klubin spanjoll. Në fjalën e tij përpara mediave, Navas u shpreh i lumtur për rikthimin e tij tek Sevillia dhe i premtoi tifozëve, përkushtim maksimal në arritjen e objektivave sezonal që ka skuadra.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.