Futboll

Jeison Murillo drejt Valencias

Rikthimi i Jeison Murillo në Spanjë sa vjen e bëhet më konkret. Mbrojtësi është shumë pranë transferimit te skuadra e Valencias. Drejtuesit e klubit nga Mestalla janë shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Interin, për kalimin e futbollistit nën urdhërat e trajnerit Marcelino Garcia Toral, i cili e dëshiron me çdo kusht 25-vjeçarin për sezonin e ri. Në rast se palët arrijnë gjuhën e përbashkët, kolumbiani do të përfitojë një pagë prej 2 milionë Eurosh në sezon plus bonuse.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.