Gossip

I shënoi 4 gola Spalit, Immobile shijon pushimet me bashkëshorten

Ciro Immobile nuk humbet kohë për të shijuar periudhën e shkurtër të pushimeve dimërore, pas një gjysmë sezoni plot itensitet me Lazion. “Bomberi” italian, vetëm një ditë pas fitores 2-5 të lazialëve në fushën e Spal, ku realizoi plot 4 gola, shfaqet nën rrezet e ngrohta të diellit në ishujt Maldive, në shoqërinë e bashkëshortes së tij Jessica. Ciro po kalon një sezon të mrekullueshëm në aspektin personal dhe sigurisht që meritë të veçantë ka edhe bukuroshja që i qëndron në krah.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.