Kupa e Italise

Gjysmëfinalet e Kupës së Italisë nga 30 janari në 28 shkurt

Përcaktohet kalendari i dy sfidave gjysmëfinale të Kupës së Italisë që do të luhen me sistem vajtje-ardhje. Në 30 janar në orën 20:45 Atalanta surpriza e vërtetë e këtij edicioni do të presë Juventusin në A’tleti Azurri të Bergamos në sfidën e parë. Një ditë më pas në 31 janar në San Siro në të njëjtën orë do të luhet sfida e vajtjes mes Milanit dhe Lazios. Ndeshjet e kthimit do të luhen të mërkurën e 28 shkurtit me Juventusin e Lazios që këtë herë do të jenë skuadrat pritëse.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.