Kategoria Superiore

Gjeorgjiani Irakli Dzaria nënshkruan për një vit e gjysmë me Kukësin

Ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Antalia për t’u bashkuar me lojtarët e tjerë të Kukësit mesfushori gjeorgjian, Irakli Dzaria. Ky futbollist, i cili ka qenë pjesë e kombëtares së vendit të tij, ka nënshkruar me klubin verilindor një kontratë për një sezon e gjysmë. 29-vjeçari është prezantuar sot nga drejtori sportive Nderim Nexhipi dhe shefi i klubit kukësian Jonuz Hallaci.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.