Futboll

Finalistja vendoset në kthim, Arsenal-Chelsea mbyllet 0-0

Chelsea dhe Arsenali lënë gjithçka të hapur për gjysmëfinalen e kthimit të Kupës së Ligës. Kualifikimi për në finalen e madhe të Wembley-it do të vendoset në Emirates Stadium, sepse në Stamford Bridge, “Blutë e Londrës” dhe “topçinjtë” zhgënjyen pritshmëritë e tifozëve të tyre me një barazim pa gola. Antonio Conte ndryshe nga wenger që kishte bërë pak rotacion hodhi në fushë më të mirë por përsëri Chelsea nuk arriti të thyente rezistencën e Arsenalit, edhe pse krijoi më shumë volum loje dhe raste për shënim. Në fund të dyja skuadrat u kënaqën me një barazim 0-0.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.