Eredivisie

Feyenoordi 7 gola Spartës së Roterdamit në derbi

Feyenoordi i Roterdamit mori një fitore të lehtë 0-7 në derbi me Spartën, të cilën e shkatërroi praktikisht pa u mbushur gjysmë ore lojë, duke i shënuar plot 4 gola. Wilhena realizoi që në minutën e katërt, për t’ia lënë skenën Ventes dhe St Juste, ndërsa në minutën e 29-të realizoi të dytin personal me pjesën e parë që u mbyll 0-4. Në fraksionin e dytë gjeti rrjetën Tapia në të 57-ën dhe Berghuis në të 71-ën ndërsa golin që vulosi fitoren 0-7 e realizoi Basacikoglu 2 minuta para përfundimit të kohës së rregullt.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.