Formula 1

Edhe Hamilton e ka një Ferrari (Foto)

Lewis Hamilton garon prej vitesh për skuderinë Mercedes Benz, me të cilën fitoi titullin kampion edhe këtë sezon. Gjithsesi, britaniku nuk e fsheh simpatinë për rivalen më të madhe të skuderisë gjermane, Ferrarin.

Kjo duket qartë edhe nga fotot që tregojnë se Hamilton ka shpenzuar plot 1.5 milionë euro për të blerë një Ferrari ‘LaFerrari’. Kompania italiane ka hedhur në treg vetëm 499 makina të këtij modeli, ndërsa mes atyre që e disponojnë janë edhe Justin Bieber.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.