Premier League

E duan klubet e mëdha, por Mahrez do qëndrojë te Leicester

Claude Puel dëshiron të mbajë te Leicester City, Riyad Mahrez. Pavarësisht zërave të merkatos, që e lidhin emrin e sulmuesit me disa klube të mëdha europiane, dëshira e teknikut është që lojtari të qëndrojë, pasi siç shprehet vetë francezi, Mahrez është shumë i vlefshëm për skuadrën dhe po luan shumë mirë. Trajneri 56-vjeçar tha se është shumë i lumtur që stërvit një lojtar si algjeriani.

 

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.