Merkato

E ardhmja e Sami Khediras mund të jetë në MLS

Sami Khedira është në udhëkryq për të ardhmen e tij. Mesfushori është një pikë kyçe në formacionin e Juventusit, teksa është aktivizuar titullar në 12 ndeshje të Seria A dhe 4 në Champions League, deri në këtë fazë të sezonit. Marrëveshja aktuale e 30-vjeçarit me “Zonjën e Vjetër” përfundon në vitin 2019, por nga ana tjetër lojtari ka dhe disa oferta nga Major League Soccer, dhe nuk përjashtohet mundësia e transferimit të tij në kampionatin amerikan. Gjithsesi, deri në fund të sezonit mesfushori i Kombëtares Gjermane nuk do të largohet nga bardhezinjtë, që janë në garë në të tre frontet për trofe.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.