Gossip

Dushi “hot” i Valentina Vignalit për kënaqësinë e fansave të saj

Valentina Vignali vazhdon të jetë në qëndër të vemendjes së mediave rozë. Ish basketbollistja italiane e cila tashmë i është përkushtuar plotësisht modelingut, ka çmendur fansat e saj me disa foto që ka postuar sëfundmi në Instagram. Nga një hotel në Vancouver të Kanadasë, bukuroshja italiane për kënaqësinë e fansave të saj ka publikuar ka publikuar disa foto hot teksa lahej në dush. Format super seksi dhe linjat perfekte të trupit të Valentinës të lënë pa fjalë.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.