Ligue 1

Dorëzohen te Monaco, Lemar drejt largimit

Te Monaco janë të vetëdijshëm që në të ardhmen mund të humbasin shërbimet e Thomas Lemar. Diçka të tillë e pranon edhe vetë trajneri i klubit të Principatës, Leonardo Jardim. Në fakt dëshira e drejtuesve francezë është që lojtari të qëndrojë edhe për 10 vitet e ardhshme, por nga ana tjetër shoqëria e di se në rast të një superoferte për mesfushorin, do ta kenë të vështirë të mbajnë në skuadër 22-vjeçarin, jashtë dëshirës së tij.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.