Kategoria e Parë

Dede trajneri i ri Erzenit, mban edhe Shqipërinë U-19 të femrave

Nevil Dede është trajneri i ri i Erzenit. Ish mbrojtësi i Tiranës i cili mban edhe postin e trajnerit të kombëtares së 19-vjeçareve të femrave është prezantuar si timionieri i ri i Erzenit nga kryetari i bashkisë së Shijakut Ardian Kokomani, i cili shpreson shumë se me Deden në drejtim Erzeni do të arrijë objektivat që ka për këtë sezon. Nevil Dede pavarsisht se do të drejtojë skuadrën shijakase do të mbajë edhe postin e teknikut te kombëtërja e 19-vjeçareve të femrave. Te Erzeni, Nevil Dede zëvendëson të larguarin Dorian Bubeqi. Erzeni aktualisht pozicionohet në vendin e 6-të të Grupit A të Kategorisë së Parë me 16 pikë të grumbulluara në 12 ndeshje.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.