Futboll

Dalbert drejt Interit

Telenovela për transferimin e Dalbert Henrique nga Nice te Interi mund të përfundojë gjatë kësaj jave. Sipas mediave franceze, mbrojtësi do të zbarkojë në Milano gjatë ditës së Enjte ku do t’i nënshtrohet vizitave rutinë mjekësore. Për kartonin e 23-vjeçarit drejtuesit zikaltër do të derdhin në arkat e klubit francez shumën e 20 milionë Eurove plus edhe 20% në rast se skuadra e Spallettit vendos ta rishesë brazilianin.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.