Serie B

Corriere Dello Sport: Memushaj te Bari, huazim me të drejtë blerjeje

Ledian Memushaj do të luajë me Barin për pjesën e mbetur të sezonit. Sipas “Corriere Dello Sport”, gjatë orëve të vonë të së dielës, drejtori sportiv i bardhekuqve, Sean Sogliano, ka arritur marrëveshjne me menaxherin e futbollistit shqiptar, Mario Giuffredi, për kalimin e vlonjtatit në “San Nicola”. Formula e transferimit do të jetë në formë huazimi nga Benevento, por me të drejtën e blerjes në fund të sezonit nëse Bari arrin objektivin, ngjitjen në Serinë A. Te skuadra që drejtohet nga Fabio Grosso 31-vjeçari do të gjejë një tjetër futbollist të Kombëtares Shqiptare, pikërisht Migjen Bashën që luan te Bari prej dy sezonesh.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.