Ligue 1

Claudio Ranieri do Lucas Mouran e PSG te Nantes

Nantes ka kthyer sytë nga Paris Saint-Germain për të përforcuar skuadrën në sesionin dimëror. Sipas mediave franceze, skuadra e drejtuar nga Claudio Ranieri ka piketuar Lucas Mouran, të cilin dëshiron ta marrë në formë huazimi. Megjithatë ky opsion nuk është i pëlqyeshëm as nga sulmuesi brazilian dhe as nga klubi parizien, me Nantes që duhet të paraqesë një ofertë bindëse për 25-vjeçarin. Këtë sezon braziliani ka gjetur shumë pak hapësirë në formacion, madje numëron vetëm 75 minuta në total në 5 ndeshje të Ligue 1, në të gjitha rastet si zëvendësuar. Ka shënuar vetëm një gol, në fitoren e thellë 1-5 në fushën e Metz.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.