Gossip

Claudia Alende, “Megan Fox” i Brazilit që po çmend Instagramin

Claudia Alende çmend Instagramin. 24-vjeçarja braziliane e cila jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kthyer në një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. E gjithë kjo është meritë e Claudias që zotëron një fizik të jashtëzakonshëm. Superseksi dhe forma që të lënë pa fjalë Alende ka bërë për vete miliona fansa, pasi janë plot 10 milionë ata që e ndjekin bukuroshen në profiling e saj në Instagram, aq sa Claudia njihet ndryshe si Megan Fox i Brazilit. Për të mbajtur trupin në formë Claudia kalon më shumë se 2 orë në ditë në palestër ndërsa është e apasionuar edhe pas sporteve ekstreme.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.