Premier League

Chelsea rinovon me Christensen deri në vitin 2022

Andreas Christensen është një nga surprizat më të bukura te Chelsea i Antonio Contes gjatë këtij sezoni. I ardhur për të kompletuar grupin, ish mbrojtësi i Borussia Moenchengladbach i ka bindur të gjithë me paraqitjet e tij duke u shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të “Bluve të Londrës” në qëndër të prapavijës. Për ta vlerësuar lojtarin danez për paraqitjet që ka bërë gjatë këtij sezoni drejtuesit e Chelsea-it i kanë rinovuar kontratën deri në vitin 2022. Në këtë mënyrë Christensen do të jetë i lidhur edhe për 4 vite e gjysmë me skuadrën londineze.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.