La Liga

Barcelona drejt “divorcit” me portugezin Andre Gomes

\Bashkëpunimi mes Andre Gomes dhe Barcelonës pritet të përfundojë që këtë muaj. Mesfushori, që kur u ble nga Valencia, nuk po arrin të gjejë hapësirën e dëshiruar dhe të jetë titullar dhe për këtë synon të transferohet në një klub ku do të kishte mundësi të luante rregullisht. Portugezi nuk dëshiron të humbasë dhe grumbullimin me Kombëtaren në Botërorin e Rusisë. Pak kohë më parë për 24-vjeçarin interesohej Juventusi, por Gomes ka dhe oferta nga klube të tjerë të rëndësishëm.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.