Merkato

Arda Turan pranë firmës me Istanbul Basaksehir

I lënë jashtë projektit të Barcelonës, Arda Turan është gati të bëjë valixhet dhe të largohet nga klubi katalanas. Mesfushori turk është në “radarët” e shume klubeve europiane, ku i është propozuar edhe Milanit me Everton. Megjithatë e ardhmja e turkut, pritet të jetë në vendlindje, me lojtarin që është shumë pranë firmës me Istanbul Basaksehir. Ekipi i drejtuar nga Avcı synon titullin kampion këtë sezon dhe për këtë i duhet të përforcojë skuadrën me një lojtar si Turan.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.