Futboll

Antonio Conte këshillon Alvaro Moratën

Antonio Conte këshillon Alvaro Moratën. Trajneri i Chelsea, në një intervistë, ka folur për formën e sulmuesit të “Bluve të Londrës”. Italiani u shpreh se 24-vjecari po punon intensivisht për tu integruar sa më shpejt me pjesën tjetër të skuadrës, ndërkohë që këshilla e Contes për spanjollin  është përmisimi i tij në aspketin fizik.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.