Futboll

Alexis Sanchez nis stërvitjen me Arsenalin

Pas mbërritjes së tij në Londrës, Alexis Sanchez ka nisur menjëherë stërvitjen me Arsenalin. Sulmuesi pasi ka përfunduar periudhën e pushimeve ka nisur fazën përgatitore me “Topcinjtë e Londrës”. Përsa i përket interesit që kanë shfaqur për klube si PSG  dhe Man.City, mediat britanike raportojnë se për këtë pjesë është kujdesur, tekniku Arsen Wenger, i cili ia ka bërë të qartë kilianit se ai do të vazhdojë të pjesë e skuadrës. Ndërkohë që bisedimet për rinovimin e kontratës qëndrojnë pezull.

To Top

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë dekoder Tokësor HD ose flyBOX, dhe ju shfaqen probleme me sinjalin apo listimin e kanaleve, se duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të tyre.