• SEVILLA: KIKO CASILLA: JAM SHUME I LUMTUR KETU DHE DESHIROJ TE QENDROJ. KJO SKUADER ME KA DHENE SHUME
 • MONACO: RANIERI: NJE HUMBJE NUK E DOBESON POZICIONIN TIM KETU DHE PRESIDENTI ESHTE SHUME INTELIGJENT
 • LIGUE 1: RANIERI: TE PSG, PAVARESISHT NJE KAMPIONATI TE MIRE DHE NJE PARAQITJE NE CHAMPIONS, FLITET PER LARGIMIN E BLANC
 • FRANCE: RANIERI: ESHTE NORMALE QE GJERAT TE FUNKSIONOJNE KESHTU NE FUTBOLL, PER KETE NUK SHQETESOHEM
 • BENFICA: ARSENAL DHE MAN. UNITED JANE NE GARE PER MBROJTESIN 27-VJEÇAR EZEQUIEL GARAY
 • MERKATO: SEVILLA SHFAQ INTERES PER TALENTIN E MALAGES, SERGI DARDER, I CILI NDIQET EDHE NGA SKUADRA ANGLEZE
 • FORMULA 1: HAMILTON DO TE NISET I PARI NE ÇMIMIN E MADH TE KINES, I DYTI RICCARDO, I TRETI VETTEL
 • KINE: DY PILOTET E FERRARIT, ALONSO DHE RAIKKONEN DO TE NISEN PERKATESISHT NGA VENDI I 5 DHE 11
 • C. PALACE: 6 SKUADRA ANGLEZE LEICESTER CITY, NEWCASTLE, HULL CITY, S. CITY E WBA KERKOJNE KAGISHO DIKGACOI
 • ARGJENTINA: GONZALO HIGUAIN: SHPRESOJME TE ZHVILLOJME NJE BOTEROR TE MIRE NE BRAZIL
 • BOTERORI: HIGUAIN: TE KESH MESSIN NE SKUADER ESHTE E RENDESISHME. KUR AI ESHTE NE FORME, E GJITHE SKUADRA PERMIRESOHET
 • FUTBOLL: HIGUAIN: NAPOLI? ESHTE NJE QYTET SHUME I DASHUR ME NE ARGJENTINASIT. E ZGJODHA PASI KISHTE NJE PROJEKT TE MIRE
 • MILAN: DREJTUESIT KUQEZINJ MENDOJNE PER VINCENZO MONTELLAN, I CILI KA NJE KLAUZOLE PREJ 7 MLN EUROSH
 • MERKATO: WEST HAM, ASTON VILLA, FULHAM E NEWCASTLE KERKOJNE MESFUSHORIN E SUNDERLAND, COLBACK
 • BASKETBOLL: L'EA7 MILANO BARAZON SHIFRAT NE 1-1, FITOI NDESHJEN E DYTE 91-77 KUNDER MACCABI TEL AVIV NE EUROLEAGUE
 • WAREGEM: FANTAZISTI THORGAN HAZARD KA PERFUNDUAR NEN VEZHGIMIN E BORUSSIA DORTMUND
 • BARCELONA: LIVERPOOL ESHTE PRANE CRISTIAN TELLO PER 12 MLN EURO, POR ÇDO GJE VARET NGA FIFA QE KA DENUAR KATALANASIT PER MERKATON
 • TORINO: ATLETICO MADRID MENDON SI ZEVENDESUESIN E DIEGO COSTA, SULMUESIN CIRO IMMOBILE
 • D. SPORTING: OBJEKTIVI PER MBROJTJEN NE MERKATON E VERES PER JUVENTUSIN ESHTE GASTON ALEXIS SILVA
 • MERKATO: VERONA BLEN PERFUNDIMISHT ROMULON, PER FIORENTINEN DO TE SHKOJNE 2.5 MLN EURO
 • NEWCASTLE: HATEM BEN ARFA DO TE TAKOHET ME DREJTUESIT E SKUADRES PER TE BISEDUAR PER TE ARDHMEN E TIJ
 • FORMULA 1: PILOTI I FERRARIT, ALONSO: KEMI ARRITUR PERMIRESIME DHE PER KETE JAM I SIGURT 100%
 • FERRARI: ALONSO: GJATE GARES DUHET TE JEMI ME AFER MERCEDES. JAM I KENAQUR ME PUNEN QE PO BEJME
 • BARCELONA: MAN. CITY PO PROGRAMON TE ARDHMEN. CITIZENS KANE GATI 250 MLN PAUND PER MESSIN
 • AJACCIO: NE GAREN PER OCHOA, PAS MILANIT FUTET EDHE LIVERPOOL, QE E MENDON LOJTARIN SI PASUESIN E REINAS TE HUAZUAR TE NAPOLI
 • UDINESE: DREJTUESIT E KLUBIT MENDOJNE PER VALERIO BERTOTTO SI ZEVENDESUESIN E FRANCESCO GUIDOLIN SEZONIN TJETER
 • ATL. MADRID: DIEGO SIMEONE DEKLAROI SE PLANI I TIJ PER TE AKTIVIZUAR THIBAUT COURTOIS KUNDER CHELSEA NUK KA NDRYSHUAR
 • SAN LORENZO: ATLETICO MADRID TRIUMFON KUNDER MAN. CITY NE "LUFTEN" PER TE MARRE ANGEL CORREA, QE CILESOHET SI AGUERO I RI
 • TOTTENHAM: SIPAS MEDIAVE ITALIANE, TRAJNERI ALLEGRI KA BERE GATI LISTEN PER LOJTARET QE DESHIRON, MES TYRE MATRI
 • BASKETBOLL: CSKA MOSCOW MUNDI 77-51 NE GAREN E DYTE NE EUROLEAGUE GREKET E PANATHINAIKOS
 • INTER: DREJTUES TE SKUADRES ZIKALTER DO TE BISEDOJNE ME PORTON PER TE ARDHMEN E ROLANDOS
 • LAZIO: LIVERPOOL E MANCHESTER CITY JANE NE NDJEKJE TE KEITA, POR LOJTARI KA DEKLARUAR SE NUK DESHIRON TE LARGOHET
 • ATL. MADRID: MIRANDA: FITORJA KUNDER ELCHE ESHTE SHUME E RENDESISHME. DUHET TE VAZHDOJME KESHTU
 • LA LIGA: MIRANDA: KEMI EDHE KATER FINALE PER TE LUAJTUR DHE SKUADRA E DI SE SA DUHET TE VUAJE
 • FUTBOLL: MIRANDA: TANI DUHET TE PUSHOJME DHE TE FOKUSOHEMI VETEM TE NDESHJA KUNDER CHELSEA
 • ARSENAL: LAURENT KOSCIELNY DEKLAROI SE DO TE VENDOSE PER TE ARDHMEN PERPARA BOTERORIT
 • FORMULA 1: PILOTI I RED BULL, SEBASTIAN VETTEL DEKLAROI SE SHIU E NDIHMOI TE RENDITET I TRETI NE PROVAT ZYRTARE
 • RED BULL: VETTEL: NUK BESOJ SE TE DIELEN DO TE BJERE SHI. GJITHSESI SHPRESOJME TE RIKUPEROJME
 • BESIKTAS: JOLEON LESCOTT I MAN. CITY ESHTE SHUME PRANE ARRITJES SE AKORDIT ME KLUBIN TURK
 • REAL MADRID: ANCELOTTI I MBYLL DEREN PSG E MAN. CITY PERSA I PERKET ISCOS, THA SE LOJTARI NUK ESHTE NE SHITJE
 • SERIA A: EMRI I RI NE LISTEN E PRESIDENTIT TE INTERIT, ERICK THOHIR PER PERFORCIMIN E SULMIT ESHTE DAVID VILLA
 • BOSNJA: TRAJNERI SUSIC KA VENDOSUR SI RREGULL QE BASHKESHORTET E FUTBOLLISTEVE TE MOS UDHETOJNE NE BRAZIL
 • INTER: ERICK THOHIR DO TE TAKOHET ME FLORENTINO PEREZ PER ALVARO MORATA DHE FABIO COENTRAO
 • BARCELONA: NEYMAR BESON SE DO TE RIKUPEROHET PER NDESHJEN KUNDER ATLETICO MADRID NE KAMPIONAT
 • LA LIGA: NEYMAR: ESHTE DIÇKA E TMERRSHME TE RRISH PUSHIM, PA U STERVITUR DHE PA LUAJTUR
 • GOLF: LEE WESTWOOD I CILI KOMANDON TURNEUN E MALAYSIAN OPEN LESHON TERREN, AFROHET ANDY SULLIVAN
 • LIVERPOOL: TRAJNERI RODGERS: GERRARD ESHTE NJE NGA MESFUSHORET ME TE MIRE NE BOTE, NUK DO TA NDRYSHOJA ME ASNJE
 • BESIKTAS: DR. SPORTIV, ERDAL TORUNOGULLARI POHOI SE KLUBI ESHTE SHUME PRANE ARRITJES SE AKORDIT ME AARON HUNT TE W. BREMEN
 • TURQI: TORUNOGULLARI: HUNT ESHTE LOJTARI I DUHUR PER BESIKTAS. NUK KA PERFUNDUAR ASGJE, POR JEMI NE RRUGE TE MBARE
 • WBA: TRAJNERI PEPE MEL PERGENJESHTROI ZERAT PER NJE RIKTHIM TE SKUADRA E REAL BETIS
 • E. FRANKFURT: MESFUSHORI PIRMIR SCHWEGLER KA PERFUNDUAR NEN VEZHGIMIN E HOFFENHEIM
 • NAPOLI: LORENZO ISIGNE: TIFOZET KAPEN ME MUA, PASI JAM I KETIJ QYTETI, POR KJO GJE ME KA BERE ME TE FORTE
 • SERIA A: ISIGNE: E ARDHMJA IME ESHTE TE NAPOLI, DESHIROJ TE QENDROJ SA ME GJATE KETU. DUA TE BEHEM KAPITENI
 • LYON: STEED MALBRANQUE: DESHIROJ TE QENDROJ KETU. NESE VJEN NDONJE OFERTE NGA SKUADRA PSE TE LARGOHEM
 • NBA: NICK CALATHES I MEMPHIS GRIZZLIES ESHTE SKUALIFIKUAR PER 20 NDESHJE PASI REZULTOI POZITIV ME DOPING
 • S. LISBONA: WEST HAM RIKTHEHET NE GJURMET E SULMUESIT ISLAM SLIMANI, I CILI PELQEHET EDHE NGA NAPOLI
 • BARCELONA: TRAJNERI MARTINO: MESSI? NUK E IMAGJINOJ DOT QE AI TA PERFUNDOJE KARRIEREN DIKU TJETER
 • LA LIGA: MARTINO: NUK KAM ME ASNJE KENAQESI NGA PUNA IME, NUK SHIKOJ ASGJE POZITIVE PAS HUMBJES SE DY TITUJVE
 • FUTBOLL: MARTINO: NUK BESOJ SE NEYMAR MUND TE KTHEHET BRENDA SEZONIT. KEMI HUMBUR NJE LOJTAR TE MIRE
 • SPANJE: MARTINO: NDESHJA ME BILBAON? PRESIM NJE LOJE NE AJER. GJITHSESI DO TE NEUTRALIZOJME LOJTARET E TYRE ME TE MIRE
 • LYON: PRESIDENTI AULAS MENDON SI KANDIDATE PER STOLIN E EKIPIT, FOURNIER E GOURVENNEC, NE RAST LARGIMI TE GARDE
 • ATLETIKE: KAMPIONI OLIMPIK, USAIN BOLT I BINDUR SE MUND T'I PERMIRESOJE REKORDET E TIJ
 • NAPOLI: PRESIDENTI DE LAURENTIIS: BENITEZ NUK I KAM KERKUAR TROFE MENJEHERE, POR TE NDERTOJE NJE GRUP KOMPETITIVE
 • SERIA A: AURELIO DE LAURENTIIS MOHOI ZERAT SE SLLOVAKU MAREK HAMSIK TE JETE NE MERKATO
 • SOUTHAMPTON: MESFUSHORI ADAM LALLANA PER TE ARDHMEN E TIJ: KETU NDIHEM SHUME MIRE
 • MILAN: ADMINISTRATORI I DELEGUAR, ADRIANO GALLIANI PERGENJESHTROI SE KA PROBLEME ME SEEDORF
 • MONACO: SIPAS MJEKUT TE FALCAOS, CARLOS NORONHA BOMBERI PRITET TE JETE GATI PER BOTERORIN E BRAZILIT
 • TENIS: STANISLAS WAWRINKA NE FINALEN E TURNEUT TE MONTE CARLOS, MPOSHTI DAVID FERRER 6-1, 7-3
 • B. DORTMUND: JURGEN KLOPP HODHI POSHTE ZERAT QE E LIDHIN TE ARDHMEN E TIJ TE BARCELONA
 • BUNDESLIGA: TRAJNERI KLOPP: KAM NJE KONTRATE ME DORTMUND DHE DO TA RESPEKTOJ DERI NE FUND
 • LAZIO: DR. SPORTIV, IGLI TARE DEKLAROI SE E ARDHMJA E TRAJNERIT EDY REJA DO TE DISKUTOHET NE FUND TE SEZONIT
 • ELCHE: FRAN ESCRIBA I PAKENAQUR PER HUMBJEN NDAJ ATL. MADRID, THA SE EKIPI KISHTE MUNDESI TE SHENONTE GOLA
 • P. LEAGUE: TOTTENHAM FITOI NE SHTEPI ME REZULTATIN 3-1 NDAJ FULHAM, GOLAT: PAULINHO 35', KANE 48', KABOUL 62'/ SIDWELL 37'
 • GOSSIP: PAUL POGBA NUK ESHTE MARTUAR NE FSHEHTESI, LAJMIN E KONFIRMOI AGJENTI I FRANCEZIT
 • ATL. MADRID: DIEGO PABLO SIMEONE: NE DHOMAT E ZHVESHJES ASNJE NUK MENDON PER TITULLIN KAMPION
 • INTER: DR. SPORTIV, PIERO AUSILIO THA SE ZIKALTERIT MENDOJNE T'I RINOVOJNE KONTRATEN WALTER MAZZARRIT
 • MERKATO: JUVENTUS SFIDON MONACON PER KAPITENIN E MANCHESTER CITYT, VINCENT KOMPANY
 • K. SUPERIORE: VLLAZNIA REGJISTRON SUKSESIN E PESTE RADHAZI, FITOI NE TRANSFERTE 4-2 NDAJ KASTRIOTIT
 • JAVA 29: KASTRIOTI-VLLAZNIA 2-4, GOLAT NGA DOKU 22', CACA 67' (PEN) / KRUJA 8', TAFILI 43', SHTUBINA 58', BUSHIC 82'
 • FUTBOLL: ME KETE FITORE, VLLAZNIA NGJITET NE VENDIN E PESTE NE KUOTEN E 41 PIKEVE
 • KRIKET: PETER MOORES ESHTE TRAJNERI I RI I KOMBETARES SE ANGLISE, ZE VENDIN E ANDY FLOWER
 • CHELSEA: ORIOL ROMEU, QE ESHTE HUAZUAR TE VALENCIA, POHOI SE ESHTE I PAVENDOSUR PER TE ARDHMEN
 • BRAZILI: LUIZ FELIPE SCOLARI BEFASON: RONALDINHO E KAKA NE BOTEROR? NUK E PERJASHTOJ SI MUNDESI
 • MAN. CITY: MANUEL PELLEGRINI: ZERAT E MERKATOS PER LIONEL MESSIN? NUK ME BEFASOJNE
 • ÇIKLIZEM: EPISOD JO I KENDSHEM PER TOM BOONEN, BELGU ISHTE PROTAGONIST I NJE AKSIDENTI RRUGOR ME FERRARIN E TIJ
 • SERIA A: MILANI NUK NDALET ME, FITOI 3-0 NE "SAN SIRO" NDAJ LIVORNOS, GOLAT: BALOTELLI 43', TAARABT 51' E PAZZINI 84'
 • JAVA 34: INTER VUAJTI POR FITOI 2-0 NE FUSHEN E PARMES, GOLAT U SHENUAN NGA ROLANDO 48' E GUARIN 89'
 • ITALI: UDINESE BARAZOI 1-1 ME NAPOLIN, CATANIA FITOI 2-1 NDAJ SAMPDORIAS, ATALANTA-VERONA 1-2
 • FUTBOLL: CHIEVO "BIE" NE SHTEPI, U MUND 1-0 NGA SASSUOLO, GENOA U MPOSHT 2-1 NGA CAGLIARI, LAZIO-TORINO 3-3
 • RENDITJA: NAPOLI NE VENDIN E 3 ME 68 PIKE, INTERI NE VENDIN E 5 ME 56 PIKE, MILANI NE VENDIN E 6 ME 51 PIKE
 • TENIS: FINALE ZVICERANE NE TURNEUN E MONTE CARLOS, FEDERER MPOSHTI DJOKOVIÇ 7-5, 6-2, PER T'U PERBALLUR ME WAWRINKA
 • S. KOSOVES: SUKSES 2-0 I BESES NE SHTEPI KUNDER DRITES, FALE DYGOLESHIT TE REALIZUAR NGA HAXHI ZEKA
 • DRITA: BEKIM ISUFI: NE PJESEN E DYTE BEME DISA GABIME DHE PESUAM GOLA, FITORJA E BESES E MERITUAR
 • INTERVISTA: ISUFI: FUTBOLLI I TILLE ESHTE, DUHET TE PUNOJME SHUME DHE TE PERMIRESOHEMI PER SFIDEN E ARDHSHME
 • BESA: VALDET SHOSHI: MENDOJ SE QE NE MINUTEN E PARE E KONTROLLUAM LOJEN. NE PJESEN E PARE PATEM DISA MUNDESI
 • FUTBOLL: SHOSHI: SHENUAM DY GOLA SHUME TE MERITUAR. TANI JEMI SHUME HERE ME TE QETE
 • FORMULA 1: DANIEL RICCIARDO MENDON SE RED BULL PO NGUSHTON DIFERENCEN ME MERCEDES
 • BUNDESLIGA: GOLAT E PIZARROS DHE MANDZUKIC I DHURUAN FITOREN 2-0 BAYERN MUNICH KUNDER BRAUNSCHWEIG
 • GJERMANI: B. DORTMUND DOMINOI 4-2 MAINZ, GOLAT: KIRCH 6', LEWANDOWSK 18', PISZCZEK 56', REUS 79'/ OKAZAKI 14' E 53'
 • NDESHJET: FREIBURG IU IMPONUA 4-2 B. M'GLADBACH, W. BREMEN FITOI 3-1 KUNDER HOFFENHEIM, AUGSBURG-HERTHA BERLIN 0-0
 • P. LEAGUE: ASTON VILLA BARAZOI 0-0 ME SOUTHAMPTON, BARAZIM 1-1 PER CARDIFF ME STOKE CITY, SWANSEA FITOI 2-1 NDAJ NEWCASTLE
 • INTER: WALTER MAZZARRI KERKON TE QENDROJE ME KEMBE NE TOKE, THA SE ZIKALTERIT KANE SFIDA TE VESHTIRA NE JAVET E ARDHSHME
 • SERIA A: MAZZARRI: EUROPA? ASGJE NUK ESHTE VENDOSUR. NE TARDINI NUK LUAJTEM NDESHJEN TONE ME TE MIRE
 • GOLF: SAMMY BARBER DHE IAN SNYMAN NDAJNE KRYESIMIN PAS RAUNDIT TE PARE TE TURNEUT AMATEUR
 • LA LIGA: OSASUNA-VALENCIA NDAHEN NE PAQE, NDESHJA PERFUNDOI NE BARAZIM 1-1. GOLAT: RIERA 19'/ JONAS 82'
 • MILAN: PAS SUKSESIT ME LIVORNON, CLARENCE SEEDORF POHOI SE LOJTARET JANE TE BASHKUAR
 • ITALI: SEEDORF: JAM SHUME I LUMTUR, BEME GJITHÇKA MIRE. TIFOZET? SHPRESOJ QE TE VAZHDOJNE TE NA MBESHTESIN KESHTU
 • BARCELONA: PRESIDENTI JOSEP MARIA BARTOMEU U SHPREH SE LIONEL MESSI ESHTE E ARDHMJA E KLUBIT KATALANAS
 • P. LEAGUE: HAP FALS I CHELSEAT NE "STAMFORD BRIDGE" U MPOSHT 2-1 NGA SUNDERLAND
 • BASKETBALL: KOMISIONERI ADAM SILVER THA SE MUND TE RRITET DERI NE 20 VJEÇ MOSHA QE LOJTARET TE LUAJNE NE NBA
 • SERIA A: GOLI I POGBA NE MIN. 64' I MJAFTOI JUVENTUSIT PER TE MARE 3 PIKET NDAJ BOLOGNES
 • B. MUNICH: PEP GUARIOLA: DO TE SHKOJME NE "SANTIAGO BERNABEU" NE NJE MOMENT DELIKAT
 • LA LIGA: NUK PATI FITUES NE SFIDEN LEVANTE-GETAFE, NDESHJA PERFUNDOI ME RRJETA TE PAPREKURA
 • UDINESE: FRANCESCO GUIDOLIN DO TE JETE NE STOLIN E KLUBIT ITALIAN DHE PER SEZONIN E ARDHSHEM
 • BUNDESLIGA: WOLFSBURG RIMORI VENDIN E 4-t PAS SUKSESIT 3-1 NE TRANSFERTEN ME HAMBURGUN
 • GJERMANI: HAMBURG-WOLFSBURG 1-3, GOLAT U REALIZUAN NGA: ILICEVIÇ 58'/ PERISIÇ 2', DE BRUYNE 42' E OLIÇ 49'
 • ÇIKLIZEM: ROBERT MILLAR MENDON SE ALBERTO CONTADOR ESHTE RIKTHYER DOMINUES KETE SEZON
 • GENOA: MARCO MOTTA NUK E SHEH TE ARDHMEN LARG KLUBIT ITALIAN, THA SE KA BESIMIN E TE GJITHE SHOQERISE
 • B. DORTMUND: JURGEN KLOPP DEKLAROI SE VERDHEZINJTE ZHVILLUAN NJE LOJE TE JASHTEZAKONSHME NDAJ MAINZ
 • FUTBOLL: KLOPP: MAINZ PO LUANTE ME INTESITET TE LART NE FILLIM, POR NE ISHIM ME TE FORTE DHE ARRITEM TE SHENONIM
 • MILAN: MARIO BALOTELLI I LUMTUR PER GOLIN NDAJ LIVORNOS, SHTOI SE E KISHTE MARRE MALLI TE SHENONTE
 • JUVENTUS: GIORGIO CHIELLINI: JEMI SHUME PRANE TITULLIT KAMPION, TE GJITHE DESHIROJME TA FITOJME ME ÇDO KUSHT
 • TENIS: NOVAK DJOKOVIÇ PAS ELIMINIMIT NGA TURNEU I MONTE CARLO: DO TE QENDROJ JASHTE FUSHAVE PER PAK KOHE
 • LA LIGA: FITORE NE MINUTAT SHTESE PER REAL SOCIEDAD QE MPOSHTI 2-1 ESPANYOL, GOLAT: CANALES 32', VELA 91'/ CORDOBA 23'
 • CHELSEA: JOSE MOURINHO PAS HUMBJES ME SUNDERLAND: KAMPIONATI VENDOSET NGA ARBITRAT
 • LIVORNO: PAS HUMBJES ME MILANIN, KLUBI SHKARKOI TRAJNERIN DI CARLO. NE STOL RIKTHEHET NICOLA
 • SERIA A: ROMA VAZHDON TE FITOJE, VERDHEKUQTE MPOSHTEN 1-0 NE TRANSFERTE FIORENTINEN, GOLI NGA NAINGGOLAN 26'
 • ITALI: ME KETE SUKSES ROMA MBETET NE VENDIN E DYTE DHE SHKON NE KUOTEN E 82 PIKEVE, FIORENTINA NE VENDIN E 4-t ME 58 PIKE
 • NBA: LOS ANGELES LAKERS, PAU GASOL: E ARDHMJA IME? DO TE SHIKOJ TE GJITHA OFERTAT
 • ROMA: LJAJIÇ: LUAJTEM SHUME MIRE DHE MOREM FITOREN. DO TE LUFTOJME DERI NE FUND
 • FUTBOLL: ADEM LJAJIÇ: E ARDHMJA? MENDOJ TA MBYLL SEZONIN SA ME MIRE, NE FUND DO TE BISEDOJ ME SHOQERINE
 • SEVASTOPOL: DEBATIK CURRI PER "ZONA GOL": KAM SHUME VITE QE KAM LUAJTUR ME KOMBETAREN E SHQIPERISE E KETU DUA TA PERFUNDOJ KARRIEREN
 • UKRAINE: CURRI: NUK VARET VETEM NGA MUA GRUMBULLIMI NE KOMBETARE POR NGA TRAJNERI. NUK KAM PATUR KONTAKTE ME DE BIASIN
 • FUTBOLL: PSG FITOI KUPEN E LIGES KUNDER LYON, PARIZIENET TRIMFUAN 2-1 FALE DYGOLESHIT TE CAVANIT

Emisione TV

 • Zona Gol

  Zona Gol

  Përmbledhje e eventeve të SuperSport. Të ftuar në studio, analiza dhe kronika.

 • Bar Sport Skedina

  Bar Sport Skedina

  Fokus mbi parashikimet e ndeshjeve, kuotimet e tyre në Kompanitë e Basteve.

 • Eurogol

  Eurogol

  Pasqyrohen të gjithë golat me koment të fundjavës futbollistike.

 • Gol pas Goli

  Gol pas Goli

  Vilma Masha dhe të ftuarit e saj sjellin gjithçka për sfidat e javës në Kategorinë Superiore.

 • Champions

  Champions

  Emision që i dedikohet eventit më elitar të futbollit për klube në Europë UEFA Champions League.